RR zlota zasada

Royal Rangers jest międzynarodową, chrześcijańską, międzywyznaniową organizacją działającą od 1962 roku. Dzisiaj około 150 tysięcy Rangersów – dzieci, młodzieży i liderów bierze udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Tysiące liderów – wolontariuszy, którzy traktują pracę z dziećmi jako powołanie pracuje z poświęceniem i gotowością służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach.

RoyalRangers

 

Royal Rangers jest jedną z najszybciej rozwijających się organizacji pracujących z dziećmi i młodzieżą.
Jako liderzy Royal Rangers w Polsce planujemy systematycznie otwierać nowe szczepy, w których nasze dzieci i młodzież znajdą przyjaciół i swoje miejsce wzrostu.
Nie czekaj, czas płynie bardzo szybko a dzieci wyrastają w oka mgnieniu. Już dzisiaj zaangażuj się razem z nami dając naszym dzieciom to, co najlepsze – zdrowy chrześcijański kręgosłup i duchowe wsparcie. Tylko to pozwoli im przetrwać wszystkie burze i zawirowania, które napotkają.
Stowarzyszenie „Royal Rangers Polska”(w skrócie RRP), jest częścią międzynarodowej, chrześcijańskiej organizacji skautowej Royal Rangers, która działa od 1962 roku w ponad 80 krajach na całym świecie.
RRP odwołuje się do najlepszych tradycji międzynarodowego skautingu i polskiego harcerstwa.
Pod przywództwem Łukasza Czajkowskiego – byłego harcerza – liderzy młodzieżowi jako drużynowi są zaangażowani w tworzenie zbiórek dla młodszych i starszych zastępów. Ich celem jest poprzez dobrą zabawę, różnego rodzaju obozy oraz Słowo Boże uczyć skautów dyscypliny jak i pomóc im dążyć do zakorzenienia w nich dobrych cech takich jak: czysty, uczciwy, dzielny czy wierny.