off

„Ogłoście święty post..” 08-28 stycznia 2018r Centrum Charisma w Krotoszynie

 

Wolkenstimmung bei Sonnenuntergang, Mittelmeer, Italien, Europa / clouds at sunset over the mediterranean sea, Italy, Europe

Słowo przewodnie  postu w roku 2018
Niech przyjdzie Twoje Królestwo, Niech się dzieje Twoja wola na ziemi tak jak w niebie  – Ew. Mateusza 6.10
Niech ten okres 21. dniowego postu i modlitwy będzie czasem uniżenia przed Bogiem.  Czasem głębokiej pokuty. Niech włączą się w ten post dzieci, młodzież , kobiety i mężczyźni. Chcemy wołać o przełom we własnym życiu, życiu naszej wspólnoty oraz o ludzi z Krotoszyna i najbliższej okolicy. Bóg nie pozostanie bierny na wołanie, które dotrze do Niego z uniżonych i kochających serc. Poruszmy Jego serce i módlmy się o wypełnienie Jego woli dla pokolenia, w którym przyszło nam żyć.
Bez względu na to, co dzieje się teraz w twoim życiu, możesz wybrać post i modlitwę, by lepiej poznać Boga. On dostrzega w tobie wielką wartość. Kiedy zaczniesz pościć, możesz zobaczyć siebie Jego oczami.
Post oczyszcza ciało i pomaga zachować zdrowie, ale nade wszystko wprowadzi cię w głębszą relację z Bogiem. Gdy podejmujesz post, stawiasz się w miejscu, w którym możesz słuchać Boga, i przygotowujesz swoje serce na to, co Bóg chce ci przekazać.

*

Twoja wizyta u Boga – studium biblijne nt. postu  (pdf),
post – moc ze słabości – cz.1  ( .pdf),
post – uniżenie droga do łaski – cz.2  ( .pdf)
O autorze